close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia

Darčekový balíček

darcekovy balicek
viac informácií nájdete tu

DARČEK-PREKVAPENIE,

Katarina a Michal
Ahojte,
2.9.2011 sme si s manzelom uzili darcek " Romantika v balone " nad Seneckymi jazerami. Bolo to velmi krasne, pohodove, bezproblemove, a to sme sa obavali ako to zvladneme kedze som...
Nedeľa, 18 September 2011

Práve nakupuje

Máme online 31 hostí 
DARUJTE ZÁŽITOK!   DARUJTE NIEČO, NA ČO SA NEZABÚDA...

Pravá Thajská masáž, alebo Automobilovým pretekárom na skúšku?  Zaľúbený víkend, alebo Tandemový zoskok padákom?  Bábkový dvojník, alebo Pozemok na Mesiaci?

Chcete ponúknuť ako darček svojim blízkym, priateľom, známym, obchodným partnerom či zamestnancom niečo neobyčajné?

Zážitok ako darček - v peknom darčekovom balíčku, s darčekovou poukážkou , platnou 6 mesiacov. Na Vás čakajú aj naše osobné neobyčajné darčeky.  Stačí si len vybrať z našej ponuky a o ostatné sa postaráme za Vás :).

Pokiaľ ste sa nerozhodli, alebo si neviete vybrať - nevadí, pre Vás máme voľné poukážky , ktoré nie sú viazané na konkrétny zážitok či neobyčajný darček - a rozhodnúť sa môžete neskôr.

Organizujeme firemné akcie na kľúč

Nech sa páči, pohodlne sa usaďte a...

...vydajte sa spolu s nami aj Vy na neuveriteľnú cestu
plnú skvelých zážitkov

Pondelok, 05 Apríl 2010 00:00

5.04.2010. Milí priatelia, obdržali sme čerstvú informáciu od realizátora akrobatických letov Aircarpatie, že z prevádzkovo-technických dôvodov nebudú realizovať akrobatické lety.  Všetky nerealizované lety chcú ešte v najbližších dňoch odlietať.  Preto chceme poprosiť všetkých držiteľov platných darčekových poukážok na Akrobatický let, ktoré sa ešte nerealizovali, aby sa prihlásili na adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , kvôli termínu letu. Ďakujeme za pochopenie.

 
Štvrtok, 01 Apríl 2010 00:00

1.4.2010. Konečne nám prišla jar Smile.  Začína sezóna na golf a testovacie jazdy na Ferrari a Mustang. Prajeme Vám krásne počasie a príjemné Veľkonočné Sviatky.  Váš Darček-prekvapenie.

 
Nedeľa, 28 Február 2010 00:00

28.02.2010. Školopovinným deťom z Bratislavského kraja začali jarné prázdniny.  Z tohoto dôvodu čerpáme aj my tento týždeň od 1. marca dovolenku.  Nové objednávky budú expedované 8. marca.  Rezervácie cez internet a mailová komunikácia budú vybavované priebežne.  Ďakujeme za pochopenie, prajeme krásny deň, Darček-prekvapenie.

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 10 z 22

Tandemový zoskok

Let stíhačkou