close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia

Darčekový balíček

darcekovy balicek
viac informácií nájdete tu

DARČEK-PREKVAPENIE,

Katarina a Michal
Ahojte,
2.9.2011 sme si s manzelom uzili darcek " Romantika v balone " nad Seneckymi jazerami. Bolo to velmi krasne, pohodove, bezproblemove, a to sme sa obavali ako to zvladneme kedze som...
Nedeľa, 18 September 2011

Práve nakupuje

Máme online 23 hostí 
Ako mám postupovať? PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 27 November 2007 21:25

 

postup k


Vyberte si zážitok-darček z našej ponuky, ktorý vyhovuje Vašim predstavám.
Pozorne si prečítajte "Obchodné podmienky "


Pokiaľ súhlasíte s ponukou, cenou aj podmienkami, potom:

  • Vložte vybraný zážitok-darček do objednávkového košíka, vyplňte povinné údaje z objednávky, zvoľte si spôsob dopravy a platby a odošlite nám objednávku.  Vzápätí obdržíte automaticky generovaný mail s rekapituláciou Vašej objednávky.
  • Po našom potvrdení je objednávka záväzná.
  • Obdržíte od nás darčekovú zásielku s darčekovou poukážkou a inštrukciami, na objednaný zážitkový darček.
  • Pri spracovaní Vašej objednávky Vám vyhotovíme zálohovú faktúru s 10 dňovou splatnosťou.  Zálohová faktúra musí byť uhradená na našom bankovom účte najneskôr do 10 dní. Kým nie je faktúra uhradená, nie je možné pristúpiť k rezervácii termínu na danú zážitkovú aktivitu.  Po úhrade Vám na požiadanie zašleme finálnu faktúru.
  • Platba v hotovosti je možná len pri osobnom odbere darčekového balíčka u nás v kancelárii.
  • Darčekovú zásielku je možné zaslať priamo na adresu obdarovanej osoby, v tom prípade je potrebné zvoliť počas objednávky voľbu "iná dodacia adresa".  Faktúru do takéhoto balíčka nedávame ako súčasť, ale posielame na adresu Objednávateľa.
  • V prípade objednávky darčekov z kategórie "Neobyčajné darčeky" tieto pripravíme a posielame až po zaznamenaní úhrady.
  • Čerpanie aktivity zakúpeného zážitkového darčeka je počas platnosti darčekovej poukážky (štandardne 6 mesiacov odo dňa vydania), vo vopred dohodnutom termíne.  Platnosť voľnej darčekovej poukážky je štandardne 12 mesiacov odo dňa vydania.
  • Rezerváciu termínu si obdarovaná osoba dohodne prostredníctvom rezervačného formulára na našej webovej stránke, počas platnosti darčekovej poukážky
  • V prípade, že Vás naša základná ponuka zážitkov neoslovila, ale máte záujem o naše služby, kontaktujte nás prosím telefonicky, alebo mailom.


Na základe Vašich individuálnych požiadaviek Vám vypracujeme ponuku, ktorú Vám  pošleme elektronicky na Vami zadanú mailovú  adresu.

Posledná úprava Utorok, 29 Marec 2011 08:24