close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia

Darčekový balíček

darcekovy balicek
viac informácií nájdete tu

DARČEK-PREKVAPENIE,

Katarina a Michal
Ahojte,
2.9.2011 sme si s manzelom uzili darcek " Romantika v balone " nad Seneckymi jazerami. Bolo to velmi krasne, pohodove, bezproblemove, a to sme sa obavali ako to zvladneme kedze som...
Nedeľa, 18 September 2011

Práve nakupuje

Máme online 30 hostí 
Darčekový balíček PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 24 November 2007 13:44

Naše darčekové zažitky sú realizované prostredníctvom darčekovej poukážky, ktorá je súčasťou darčekového balíčka.

darp1

Štandardný darčekový balíček na zážitkové aktivity je zasielaný v peknej štýlovej červenej darčekovej krabičke (na obrázku).  Balíček obsahuje okrem poukážky aj sprievodný list, ktorého súčasťou je popis aktivity,  podmienky a inštrukcie za akých je možné danú službu čerpať, čo je k aktivite potrebné, kde a ako sa aktivita realizuje.  Môže obsahovať špeciálne informácie a pokyny pokiaľ sú tieto stanovené ako napríklad dobrý zdravotný stav, lekárske potvrdenie, cestovné doklady, poistenie, a pod. V darčekovom balíčku nikde nie je uvedená cena darčeka.

Do sprievodného listu môžeme napísať osobné venovanie pre obdarovaného.

Platnosť štandardnej darčekovej poukážky je 6 mesiacov od dátumu vydania, pokiaľ nie je uvedené inak. Do tejto doby je možné darčekovú aktivitu čerpať.  Doba platnosti darčekovej poukážky je uvedená na sprievodnom liste.

Pokiaľ obdarovaná osoba z rôznych dôvodov nestihne vyčerpať zážitkový darček v dobe platnosti darčekovej poukážky, je možné platnosť štandardnej darčekovej poukážky predĺžiť o ďalšie 3 mesiace, alebo o 6 mesiacov.  Pri predĺžení platnosti opukážky je manipulačný poplatok.  V oboch prípadoch je potrebné objednať cez náš objednávkový systém produkt, ktorý sa volá "doplatok služby" a do poznámok je potrebné uviesť Vaše číslo darčekovej poukážky a dobu o ktorú chcete poukážku predĺžiť (3 alebo 6 mesiacov). 

Termín čerpania služby je potrebné dohodnúť, vyplnením formulára „Rezervácia termínu“ na našej webovej stránke www.darcek-prekvapenie.sk , štandardne 2 týždne pred plánovanou realizáciou (pokiaľ nie je uvedené inak). 

Okrem štandardných poukážok si môžete objednať voľné poukážky , ktoré majú predĺženú platnosť na 12 mesiacov.

Obdarovaný odovzdá darčekovú poukážku realizátorovi darčekovej aktivity uvedenom v inštrukciách k darčekovej poukážke, ktorý na základe neho poskytne obdarovanému objednanú službu.

Posledná úprava Utorok, 17 Máj 2011 10:36