close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia

Darčekový balíček

darcekovy balicek
viac informácií nájdete tu

DARČEK-PREKVAPENIE,

Palo
Ahojte,
15.5.2011 som si užil darček "Automobilovým pretekárom na skúšku 1" - bol som veľmi spokojný, zážitok s pretekom bol super /prvý krát som robil niečo také/, organizácia bola výborná...
Pondelok, 30 Máj 2011

Odber noviniek

Elektronické novinky


HTML formát

Práve nakupuje

Máme online 14 hostí 
Revue Priemyslu PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Utorok, 27 November 2007 21:18

Na zážitky sa nezabúda

Na Vianoce a koncom roka mnoho firiem stále hľadá vhodné darčeky, ktorými by potešili svojich klientov a obchodných partnerov. Netradičnú ponuku má pre nich spoločnosť Darček prekvapenie – hovorili sme o nej s konateľkou firmy Hanou Sekulovou.

Prečo práve darček-prekvapenie?
Firmy čoraz častejšie siahajú po niečom neštandardnom.  Ak má darček zaujať a zanechať hlboký dojem, mal by sa niečím odlišovať od bežných, stále sa opakujúcich vecných darov.  Mal by byť neobyčajný, originálný, ale zároveň osobný,  na aký sa nezabúda.  V poslednej dobe vo vyspelých krajinách rastie veľký záujem o rôzne zážitkové aktivity, ktoré sú pripravené ako hotové darčeky. Tieto zážitky sú zabalené ako produkt do darčekového balenia a ponúkané na realizáciu prostredníctvom darčekových poukážok s niekoľkomesačnou dobou platnosti.  Naše darčekové poukážky májú štandardne platnosť 6 mesiacov, čiže obdarovaná osoba má dostatok času na čerpanie zážitkového darčeka v termíne, ktorý jej najviac vyhovuje.  Okrem zážitkov ponúkame v samostatnej kategórii aj neobyčajné darčeky, ktoré sú osobné a originálne.

Z názvu vašej firmy vyplýva, že darčekom môže byť aj zážitok. Aký?
Naše zážitky sú rozdelené do kategórií telo a duša, šport adrenalín, kurzy koníčky, víkendy inak, oslavy a párty, pre firmy a organizácie a poslednou zážitkovou kategóriou sú zážitky u českých susedov.  Dnes máme v našej ponuke viac ako 120 rôznych zážitkových darčekov, z toho 10 môžete skúsiť v Čechách.

Aké zaujímavé darčeky má v ponuke vaša firma?
Ponúkame široký záber zážitkových a neobyčajných darčekov.   Páni si prídu na svoje pri obľúbených aktivitách ako tandemový zoskok padákom, degustácia strelných zbraní, golf na skúšku s trénerom, pilotom na skúšku, prípadne iné zaujímavé adrenalínové zážitky.  Po únavnom dni dobre padnú rôzne druhy originálnych masáží, ako sú pravá Thajská masáž, Čínska masáž, masáž lávovými kameňmi, alebo kompletné relaxačné balíky.  Dámy  uprednostňujú zaľúbený či relaxačný víkend, rôzne druhy premeny s vizážistkou,  rady si oddýchnu pri Thalsso zábale, prípadne si vyrobia vlastnú vázičku v keramickej dielni.  Samostatná kategória neobyčajné darčeky ponúka napríklad vesmírne pozemky na Mesiaci, Marse a Venuši, niekoľko gramové meteority, bábkového dvojníka, či karikatúru pre obdarovaného so zobrazením konkrétnej príležitosti.Možností je naozaj veľa,  nášu ponuku neustále dopĺňame o nové, zaujímavé darčeky a aktivity.  Dnes ich máme spolu približne 140.

Čo ak si zákazník nie je istý, ako klient jeho darček prijme?

Mysleli sme aj na takúto alternatívu.  V tomto prípade máme pripravené voľné darčekové poukážky, ktoré nie sú viazané na určitý konkrétny zážitok, či darček.  Voľné darčekové poukážky majú predĺženú platnosť na 12 mesiacov a sú v súčastnosti v ponuke v šiestich rôznych hodnotách.  Obdarovaná osoba si môže sama vybrať akýkoľvek darček z našej aktuálnej ponuky do výšky hodnoty  takejto darčekovej poukážky.  Tento spôsob vyhľadávajú hlavne firmy ako odmeny pre svojich zamestnancov, či obchodných partnerov.  Forma voľných poukážok je tiež veľmi populárna v rôznych súťažiach a motivačných programoch. Naše zážitky sú rozdelené do kategórií telo a duša, šport adrenalín, kurzy koníčky, víkendy inak, oslavy a párty, pre firmy a organizácie a poslednou zážitkovou kategóriou sú zážitky u českých susedov. Dnes máme v našej ponuke viac ako 120 rôznych zážitkových darčekov, z toho 10 môžete skúsiť v Čechách.

 

 

Posledná úprava Utorok, 10 Máj 2011 09:57