close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia

Darčekový balíček

darcekovy balicek
viac informácií nájdete tu

DARČEK-PREKVAPENIE,

Katarina a Michal
Ahojte,
2.9.2011 sme si s manzelom uzili darcek " Romantika v balone " nad Seneckymi jazerami. Bolo to velmi krasne, pohodove, bezproblemove, a to sme sa obavali ako to zvladneme kedze som...
Nedeľa, 18 September 2011

Práve nakupuje

Máme online 24 hostí 
Senčan PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 01 Október 2009 00:00

Potešia originálne darčeky

Chcete pozemok na Mesiaci, túžite po raftingu či zaľúbenom víkende?

Nielen materiálne darčeky vedia potešiť. Čoraz viac ľudí kladie dôraz na darčeky neobyčajné, ale aj zážitkové. Na vzrušujúce prekvapenia, ktoré vyrazia dych a na ktoré sa nezabúda. Aj takýmito darčekmi rozdáva radosť Ing. Hana Sekulová, jej spoločnosť ich ponúkala ako prvá na Slovensku.
Aké darčeky sú najobľúbenejšie?
-Pánov nevšedné zážitky priťahujú. Môžu sa stať pilotmi na skúšku, vyskúšať si golf s trénerom, či tandemový zoskok padákom, vyhliadkový let balónom, rafting, alebo degustáciu strelných zbraní. Ak sú adrenalínovými typmi a majú odvahu, poteší ich akrobatický let, ako aj let na stíhačke Delfín. A po takýchto zážitkoch im dobre padne originálna masáž. Dobrú náladu spraví aj firemný večierok s kúzelníkom a ochutnávku cigár.
Čo uprednostňujú dámy?
-Rôzne druhy premien s vizážistkou - aj v domácom prostredí, obľubujú relaxačný či zaľúbený víkend, zoštíhľujúce procedúry. Oddychujú pri Čokoládovej masáži alebo si vyrobia vlastné dielko v kreatívnych dielňach. Tých ponúk je mnoho viac a stále dopĺňame nové.
Máte niečo aj pre deti?
- Napríklad detský kúzelnícky večierok očarí všetky deti.
Ponúkate aj neobyčajné darčeky. Ktoré sú žiadané?
-Do kategórie unikátnych a žiadaných patria pozemky na Mesiaci – o tie je aj v čase krízy najväčší záujem, ďalej pozemky na Marse a Venuši, predávajú sa kúsky vesmíru, galaktický pas či plne funkčný mobilný telefón v tvare Vášho obľúbeného auta. Sú to darčeky originálne a naozaj sa na ne nezabúda. Medzi neobyčajné osobné darčeky patrí bábkový dvojník alebo osobná karikatúra.
Ako vyzerá napríklad darček - pozemok na Mesiaci?
- Obdarovaný sa ním rád pochváli. Na originálnych certifikátoch je uvedené pri konkrétnom čísle parcely meno obdarovaného.  Obdrží list vlastníctva,  mapu Mesiaca, kde je určená  a zaznačená približná lokalita pozemku a etický kódex občana Lunárnej Ambasády. Nezabúdajte - lety na Mesiac sa stávajú realitou už aj pre bežných turistov a ktovie, čo nás čaká v budúcnosti!

Zážitkové a neobyčajné darčeky nájdete na www.darcek-prekvapenie.sk. Sú rozdelené do samostatných kategórií podľa zamerania, aby si každý mohol vybrať ten svoj :-).

Eva Lauková