close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia

Darčekový balíček

darcekovy balicek
viac informácií nájdete tu

DARČEK-PREKVAPENIE,

Katarina a Michal
Ahojte,
2.9.2011 sme si s manzelom uzili darcek " Romantika v balone " nad Seneckymi jazerami. Bolo to velmi krasne, pohodove, bezproblemove, a to sme sa obavali ako to zvladneme kedze som...
Nedeľa, 18 September 2011

Práve nakupuje

Máme online 13 hostí 
Tlačiť
Ayurvéda - ozdravné balíkyAyurvéda masáž - olejová

Ayurvéda masáž - liečivá batôžková
Zobraziť v plnej veľkosti

Ayurvéda masáž - liečivá batôžková

Cena: 139.00 €

Spýtajte sa na tento produkt

Objavte kúsok Indie. Pravá Ayurvédska masáž liečivá batôžková, v príjemnom prostredí. Podhikizhi.

Popis aktivity:
Malé vankúšiky naplnené dvanástimi bylinkami sa zohrievajú v liečivom oleji a dvaja terapeuti ich prikladajú na telo. Terapia začína celotelovou masážou Abhyangam. Táto terapia lieči chronické bolesti chrbta a kľbov, reumu, poranenia svalstva, arthritídu a je vhodná po úrazoch a zlomeninách. Celkovo omladzuje organizmus a znižuje Vatta a Kapha dóši.

Slovo ayurvéda má indický pôvod – „ayur“ znamená život, „véda“ poznanie. Ajurvéda je komplexný systém tradičnej medicíny pochádzajúcej z Indie a prvé zmienky o nej nájdeme v indickej literatúre z tzv. „védskeho obdobia“ (1500 – 500 rokov pred naším letopočtom).

Podľa ayurvédy sa všetko živé aj neživé skladá z piatich elementov: priestor, vzduch, oheň, voda a zem. V tele sa tieto formujú do troch dóši: Vata, Pita, Kapha. Dóši zodpovedajú za funkčnosť organizmu. Vytvárajú rozmanité povahy a typy tiel a to na základe vzájomnej proporcionality. Za ideálny stav sa považuje, keď sú tri dóši v organizme v rovnováhe. Dominancia jednotlivých dóš sa mení v závislosti od klímy, ročného obdobia, stravovania a spôsobu života. Vačšinou v tele dominuje jedna alebo dve dóši. A preto ayurvédske procedúry, správna strava, herbálne oleje a rôzne ayurvédske bylinky dokážu zvyšené dóši znižovať a vrátiť tak organizmus späť do rovnováhy a následne lieciť rôzne choroby. Ajurvéda ďalej verí, že správna výživa je pre človeka ideálnym vodítkom pre dobré zdravie.

Darček zahŕňa:
Pravú ayurvédsku masáž liečivú batôžkovú realizovanú indickými školenými terapeutmi.

Dĺžka trvania:
samotná masáž trvá zhruba 90 minút.

Lokalita:
Ayurvédske centrum Bratislava

Počasie:
Aktivita nie je závislá na počasí.

Pre koho je aktivita určená?

Táto originálna masáž je určená všetkým, ktorí sa chcú na chvíľu ponoriť do sveta liečivej Ayurvédy a súčasne chcú dopriať svojmu telu obnovu toku energií a svojej duši zvláštny, ničím nepopísateľný relax.

Poznámky:
Masáže sú realizované školenými indickými terapeutmi. Masáž si v žiadnom prípade nemýľte s iným druhom služieb!

Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli pridávať hodnotenia.