close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia

Darčekový balíček

darcekovy balicek
viac informácií nájdete tu

DARČEK-PREKVAPENIE,

Katarina a Michal
Ahojte,
2.9.2011 sme si s manzelom uzili darcek " Romantika v balone " nad Seneckymi jazerami. Bolo to velmi krasne, pohodove, bezproblemove, a to sme sa obavali ako to zvladneme kedze som...
Nedeľa, 18 September 2011

Práve nakupuje

Máme online 10 hostí 
Tlačiť
Ayurvéda masáž - olejový kúpeľAyurvéda masáž - rejuvenizačná

Ayurvéda masáž - pudrová chudnúca
Zobraziť v plnej veľkosti

Ayurvéda masáž - pudrová chudnúca

Cena: 79.00 €

Spýtajte sa na tento produkt

Objavte kúsok Indie. Pravá Ayurvédska masáž pudrová chudnúca, v príjemnom prostredí. Udvarthanam.

Popis aktivity:
Udvarthanam je špecializovaná procedúra pre klientov, ktorí sa snažia znižovať telesnú hmotnosť. Počas terapie dvaja terapeuti pomaly a dôkladne synchrónnym pohybom vmasírovávajú do tela liečivý púder. Táto terapia je vhodná pre znižovanie hmotnosti, navrátenie pružnosti a elasticity kože po pôrode, odbúravanie celulitídy ako aj na zlepšenie mobility a ohybnosti. Použiva sa pri liečení kožných chorôb a pre zníženie Kapha dóši v tele.

Slovo ayurvéda má indický pôvod – „ayur“ znamená život, „véda“ poznanie. Ajurvéda je komplexný systém tradičnej medicíny pochádzajúcej z Indie a prvé zmienky o nej nájdeme v indickej literatúre z tzv. „védskeho obdobia“ (1500 – 500 rokov pred naším letopočtom).

Podľa ayurvédy sa všetko živé aj neživé skladá z piatich elementov: priestor, vzduch, oheň, voda a zem. V tele sa tieto formujú do troch dóši: Vata, Pita, Kapha. Dóši zodpovedajú za funkčnosť organizmu. Vytvárajú rozmanité povahy a typy tiel a to na základe vzájomnej proporcionality. Za ideálny stav sa považuje, keď sú tri dóši v organizme v rovnováhe. Dominancia jednotlivých dóš sa mení v závislosti od klímy, ročného obdobia, stravovania a spôsobu života. Vačšinou v tele dominuje jedna alebo dve dóši. A preto ayurvédske procedúry, správna strava, herbálne oleje a rôzne ayurvédske bylinky dokážu zvyšené dóši znižovať a vrátiť tak organizmus späť do rovnováhy a následne lieciť rôzne choroby. Ajurvéda ďalej verí, že správna výživa je pre človeka ideálnym vodítkom pre dobré zdravie.

Darček zahŕňa:
Pravú ayurvédsku masáž pudrovú chudnúcu realizovanú indickými školenými terapeutmi.

Dĺžka trvania:
samotná masáž trvá zhruba 60 minút.

Lokalita:
Ayurvédske centrum Bratislava

Počasie:
Aktivita nie je závislá na počasí.

Pre koho je aktivita určená?

Táto originálna masáž je určená všetkým, ktorí sa chcú na chvíľu ponoriť do sveta liečivej Ayurvédy a súčasne chcú dopriať svojmu telu obnovu toku energií a svojej duši zvláštny, ničím nepopísateľný relax.

Poznámky:
Masáže sú realizované školenými indickými terapeutmi. Masáž si v žiadnom prípade nemýľte s iným druhom služieb!

Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli pridávať hodnotenia.