close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia

Darčekový balíček

darcekovy balicek
viac informácií nájdete tu

DARČEK-PREKVAPENIE,

Katarina a Michal
Ahojte,
2.9.2011 sme si s manzelom uzili darcek " Romantika v balone " nad Seneckymi jazerami. Bolo to velmi krasne, pohodove, bezproblemove, a to sme sa obavali ako to zvladneme kedze som...
Nedeľa, 18 September 2011

Práve nakupuje

Máme online 20 hostí 
Tlačiť


Barmanský kurz
Zobraziť v plnej veľkosti

Barmanský kurz

Cena: 279.00 €

Spýtajte sa na tento produkt

 

 Aktivita je vhodná pre dvojicu
 Aktivita je vhodná pre skupinu

 

 

Pre akčných nadšencov, ktorých láka barmanské umenie.

Popis aktivity:
Working flair je kurz pre začiatočníkov, ako aj pokročilých barmanov. Absolventi tohto kurzu sa naučia základy vyhadzovania fliaš, šejkrov, ako aj iných barových pomôcok, rôzne tipy a malé triky, ktoré zabavia ale aj ohromia vašich zákazníkov, alebo priateľov. Praktický kurz zameraný špeciálne na vyhadzovanie fliaš a free style za barom. Je to takpovediac 2. level barmanského kurzu. Obyčajný kurz je zameraný na teóriu a klasické miešanie a realizujú ho hotelové akadémie. Je lepšie, pokiaľ už máte základný kurz absolvovaný, ale nie je to podmienkou. Nášho kurzu sa môžu zúčastniť aj úplní laici. Po absolvovaní kurzu účastníci obdržia certifikát v anglickom a slovenskom jazyku o absolvovaní.

Darček zahŕňa:
kurz 20 vyučovacích hodín, certifikát o absolvovaní kurzu, DVD s videom z Vašej záverečnej skúšky, 10% zľavu na nákup barových pomôcok. Cena neobsahuje ubytovanie ani stravu.

Dĺžka trvania:
20 vyučovacích hodín, štandardne väčšinou cez týždeň od pondelka do piatka( bez stredy - voľno ) od 9.00 - 14.00

Program:
- triky so šejkrom - triky s fľašou - triky s ľadom, pohárom, slamkou a ozdobami - presné nalievanie bez odmerky - sekanie pri nalievaní bez rozliatia - flairové pohyby v rámci rutinnej práce za barom - flairové pohyby vhodné na show - komunikácia so zákazníkom (ako zistiť na čo má chuť) - harmónia chuti (čo s čím miešať a čo nie) - znalosť barových pomôcok (ako postupovať pri nákupe barového náčinia) - záverečná skúška

Lokalita:
Bratislava

Termín:
Termíny kurzov sa určujú podľa záujmu. Na otvorenie kurzu je potrebných minimálne 3 a maximálne 7 účastníkov

Počasie:
Aktivita nie je závislá na počasí

Pre koho je aktivita určená:
pre nadšencov barmanského umenia

Osobité inštrukcie:
na kurz si nemusíte priniesť nič okrem občianskeho preukazu. Všetky potrebné veci zabezpečíme my. Topánky by mali byť s plnou špicou určite nie sandále, oblečenie športové.

Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli pridávať hodnotenia.