close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia

Darčekový balíček

darcekovy balicek
viac informácií nájdete tu

DARČEK-PREKVAPENIE,

Katarina a Michal
Ahojte,
2.9.2011 sme si s manzelom uzili darcek " Romantika v balone " nad Seneckymi jazerami. Bolo to velmi krasne, pohodove, bezproblemove, a to sme sa obavali ako to zvladneme kedze som...
Nedeľa, 18 September 2011

Práve nakupuje

Máme online 11 hostí 
Tlačiť


Pozemok na Mesiaci!
Zobraziť v plnej veľkosti

Pozemok na Mesiaci!

Cena: 33.50 €

Spýtajte sa na tento produkt

 Odporúčaná aktivita

Pozemok na Mesiaci je tým najoriginálnejším darčekom. Ak chcete darovať skutočne „čosi“, toto je presne to, čo hľadáte! Ak ste ešte k tomu navyše romantik.

Popis aktivity:
Len ťažko vymyslíte originálnejší darček než je pozemok na Mesiaci! Milovníci neobvyklých darov majú skvelú možnosť príjemne prekvapiť niekoho zo známych alebo blízkych ľudí. Prečo je ten darček taký skvelý? Premýšľajte: - Nie ste jediní, kto tento darček patrične ocení – na nočnej oblohe ho obdivujú ...... Ste majiteľom klubu, reštaurácie či kaviarne a hodláte ozdobiť Váš podnik týmto neobvyklým vlastníctvom. Skúsenosti nám dokazujú, že podobné miesta priťahujú zvedavcov: „Čo tam majú také zaujímavé?“. Mesačná nehnuteľnosť rozhodne pomôže imidžu Vášho podnikania. Nie je zlé cítiť sa súčasťou silnej, vzdelanej skupiny duchovne vyvinutých osobností (ako hlása Lunárna Ústava), ku ktorej sa hlásia tí najúspešnejší a mimoriadne úspešní ľudia našej planéty. Sme si istí, že každý z ľudí, ktorí dostali náš darček, si aspoň raz pri pohľade na jasný kotúč Mesiaca povedal: „TO je MOJE!!!“. Priznajte si – niečo na tom bude. . .

Darček zahŕňa:
Právo na vlastníctvo každého pozemku na Mesiaci sa potvrdzuje odovzdaním troch dokumentov (Dokument potvrdzujúci vlastnícke právo na pozemok na Mesiaci, Mapa Mesiaca a Ústava Mesiaca, Bill o právach), i krátkeho informačného textu: „Čo vlastníte?“, ktorý obsahuje deklaráciu vlastníckych práv, zaregistrovanú v USA, USSR a OSN. Okrem toho sú všetky detaily vášho vlastníctva zanesené do počítačovej databázy vlastníkov mimozemského majetku, kde sú však chránené v úplnej dôvernosti. Všetky dokumenty pripravujeme osobne a obsahujú presné umiestnenie vášho pozemku. Certifikáty sú vytlačené na papieri, napodobňujúcom pergamen s rozmermi 27.50 x 35.00 cm, vhodnom na zarámovanie. Údaje o vlastníkovi pozemku sa dopisujú do certifikátov ručne.

Lokalita:
Z každého pozemku je nádherný výhľad na planétu Zem.

Osobité inštrukcie:
Po vybavení nákupu vesmírneho pozemku dostanete originály dokumentov z centrály Lunárnej Ambasády, sídliacej v Amerike, v štáte Nevada. Tieto listiny sú vyhotovené na špeciálnom papieri a zarámované majú skvelý vzhľad. Dostanete: 1. Listina vlastníctva s unikátnym registračným číslom. Písomnosť potvrdzuje, že ste od Lunárnej Ambasády kúpili pozemok na Mesiaci a ste odteraz jeho majiteľom. Uvádza sa v nej presné umiestnenie pozemku, jeho veľkosť, meno a priezvisko majiteľa. 2. Lunárna Ústava. Tento dokument obsahuje platné Mesačné zákony a popisuje Vaše práva voči ostatným vlastníkom pozemkov. 3. Mapu Povrchu Mesiaca. Na mape je označené približné umiestnenie Vami kúpeného pozemku na osvetlenej strane Mesiaca. Listina vlastníctva prechádza registráciou v databáze americkej Lunárnej Ambasády (The Lunar Embassy). Zaznamenávajú sa presné koordinačné body pozemku a daná osoba sa registruje ako majiteľ. Registrácia do databázy Lunárnej Ambasády potvrdzuje nákup pozemku u Lunárnej Ambasády, ako aj odovzdanie práv na vlastníctvo pozemku Ambasádou danej osobe. Garantujeme Vám rýchle a kvalitné splnenie našich povinností: pripravíme Vám účet na platbu, zaistíme odoslanie Vašej objednávky a zaručíme úplnú dôvernosť. Radi by sme obrátili Vašu pozornosť na niekoľko podrobností: Ctíme zákony Slovenskej republiky, Zeme a Mesiaca. My, Slovenské Zastupiteľstvo Lunárnej Ambasády, a Vy – náš ctený zákazník, sme osoby, podliehajúce slovenskej legislatíve. Sme si istí, že daný nákup uskutočňujete dobrovoľne. S prihliadnutím na Občiansky zákonník Slovenskej republiky, Zákon o ochrane práv spotrebiteľa a na fakt, že tieto zákony boli spísané dávno pred možnosťou kupovať pozemky vo vesmíre, sme nútení informovať Vás o nasledujúcom: 1. Slovensko nie je Amerika. Keďže sú práva na vesmírne objekty zaregistrované v USA a ich predaj sa riadi americkými zákonmi (ktoré sa veľmi často líšia od zákonov Slovenskej republiky), potrebujeme potvrdenie o Vašom súhlase s tým, že daná transakcia prevodu vlastníckych práv medzi Lunárnou Ambasádou a Vašou osobou sa uskutoční podľa právnych noriem Spojených štátov amerických, štátu Nevada. Všetky nedorozumenia a spory o predmet transakcie budú riešené podľa zákonov a v súlade s právnymi normami USA, štátu Nevada. TÝKA SA TO LEN OTÁZOK VLASTNÍCTVA NEHNUTEĽNOSTÍ NA VESMÍRNYCH TELESÁCH. súhlasím 2. Originály dokumentov o nadobudnutí vesmírnej nehnuteľnosti Vám vydáva americká centrála Lunárnej Ambasády. Súhlasíte, že povinnosť Slovenského zastupiteľstva Lunárnej Ambasády spočíva v tom, aby Vám (či Vami určenej osobe) zaopatrilo odovzdanie originálov dokumentov z centrály Lunárnej Ambasády podľa Vašej objednávky, a zároveň aby dohliadlo na registráciu Vami nadobudnutej vesmírnej nehnuteľnosti do centrálneho registra Lunárnej Ambasády.

Poznámky:
Dodanie je možné ihneď po zaznamenaní úhrady. Pre pozemok sa môžete zastaviť osobne u nás v kancelárii a uhradiť ho aj v hotovosti.

Sem prosím zadajte nasledovné údaje, nakoľko tieto údaje sa vpisujú do certifikátu:

Jednotlivci: Meno, Priezvisko, Dátum narodenia
Novomanželia: Meno manželky, manžela, spoločné priezvisko, dátum svadby
Firmy: Názov firmy, IČO
:

:

:

:

:

:

:

:

:


Hodnotenie zákazníkov:

Bebe  (Pondelok, 11 August 2008)
Hodnotenie: 4
Pozemok som kúpila otcovi k narodeninám a spravila som dobre, bol rád. Len ma mrzí, ze na mape mesiaca malo byt zaznacené, kde sa pozemok
nachádza a nebolo :-(


Dada  (Streda, 02 Apríl 2008)
Hodnotenie: 5
Tento uzasny nevsedny darcek sme kupili nasmu kamaratovi k narodeninam. Velmi sa mu pacil a navyse sme si boli isti, ze od nikoho takyto darcek
nedostane. Este po tyzdni mi volal, ze to bol skvely napad a najlepsi darcek, aky dostal. Vyslo to. Vrele odporucame.