close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia

Darčekový balíček

darcekovy balicek
viac informácií nájdete tu

DARČEK-PREKVAPENIE,

Katarina a Michal
Ahojte,
2.9.2011 sme si s manzelom uzili darcek " Romantika v balone " nad Seneckymi jazerami. Bolo to velmi krasne, pohodove, bezproblemove, a to sme sa obavali ako to zvladneme kedze som...
Nedeľa, 18 September 2011

Práve nakupuje

Máme online 13 hostí 
Tlačiť


Pozemok na Venuši 1 akrový v ráme
Zobraziť v plnej veľkosti

Pozemok na Venuši 1 akrový v ráme

Cena: 65.00 €

Spýtajte sa na tento produkt

Pre zaľúbených! Kúpte svojej láske pozemok na planéte lásky!

Popis aktivity:
Je to jednoduché! Čo môže byť krajšieho a romantickejšieho než chvíľa, keď svojej láske darujete samotnú Venušu? Modré z neba? A keby ste ju pritom požiadali o ruku, myslíte, že odolá?

Darček zahŕňa:
Právo na vlastníctvo každého pozemku na Venuši sa potvrdzuje odovzdaním troch dokumentov (Dokument potvrdzujúci vlastnícke právo na pozemok na Venuši, Mapa Venuše a Ústava Venuše, Bill o právach), i krátkeho informačného textu: „Čo vlastníte?“, ktorý obsahuje deklaráciu vlastníckych práv, zaregistrovanú v USA, USSR a OSN. Okrem toho sú všetky detaily vášho vlastníctva zanesené do počítačovej databázy vlastníkov mimozemského majetku, kde sú však chránené v úplnej dôvernosti. Všetky dokumenty pripravujeme osobne a obsahujú presné umiestnenie vášho pozemku. Certifikáty sú vytlačené na papieri, napodobňujúcom pergamen s rozmermi 27.50 x 35.00 cm, zarámované. Údaje o vlastníkovi pozemku sa dopisujú do certifikátov ručne.  Je možné vybrať si z viacerých typov rámu.  Dostanete 3 rámy s certifikátmi:  Vlastnícke práva, Mapa Venuše so súradnicami, Deklarácia vesmírneho občana.

Lokalita:
Z každého pozemku je nádherný výhľad na planétu Zem

Osobité inštrukcie:
Dodanie je možné ihneď po úhrade pozemku. Je potrebné do objednávky uviesť plné meno obdarovaného a jeho/jej dátum narodenia, nakoľko certifikát sa vystavuje na konkrétnu osobu. Dátum narodenia prosíme uviesť do poznámok. Ďakujeme.

Poznámky:
Dokumenty sú v anglickom jazyku.

Sem prosím zadajte nasledovné údaje, nakoľko tieto údaje sa vpisujú do certifikátu:

Jednotlivci: Meno, Priezvisko, Dátum narodenia
Novomanželia: Meno manželky, manžela, spoločné priezvisko, dátum svadby
Firmy: Názov firmy, IČO

 
:

:

:

:

:

:

:

:

:

:


Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli pridávať hodnotenia.