close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia

Darčekový balíček

darcekovy balicek
viac informácií nájdete tu

DARČEK-PREKVAPENIE,

Katarina a Michal
Ahojte,
2.9.2011 sme si s manzelom uzili darcek " Romantika v balone " nad Seneckymi jazerami. Bolo to velmi krasne, pohodove, bezproblemove, a to sme sa obavali ako to zvladneme kedze som...
Nedeľa, 18 September 2011

Práve nakupuje

Máme online 19 hostí 
Tlačiť


Detské atrakcie
Zobraziť v plnej veľkosti

Detské atrakcie

Cena: 0.00 €

Spýtajte sa na tento produkt

 

 Aktivita je vhodná pre deti
   Aktivita je vhodná pre firmy

 

 

 

Pripravujete detskú párty a chýba Vám to pravé spestrenie? Ponúkame detské atrakcie, ako sú skákací hrad, obria šmkľavka, autíčka, balóniky, cukrová vata a pukance. Vyberte si.

Popis aktivity:
Skákací hrad: rozmery skákadla sú 5x6 m, výška 3 m. Skákadlo je vyrábané z vysoko kvalitného materiálu. Pri -30°C až +70°C nemení svoje vlastnosti, je farebne stály, lakovaný , zdravotne nezávadný a ťažko horľavý. Je určený pre deti od 2 do 13 rokov. Počet detí je až do 10. Závisí od ich veľkosti. K prevádzke je potrebná elektrická energia 220V. Šmykľavka DINO: rozmery šmykľavky sú 8,5x5,5 m, výška 6,5 m. Šmykľavka je vyrábaná z vysoko kvalitného materiálu. Pri -30°C až +70°C nemení svoje vlastnosti, je farebne stála, lakovaná , zdravotne nezávadná a ťažko horľavá. Je určená pre deti od 2 do 18 rokov. Počet detí je až do 12. Závisí od ich veľkosti. K prevádzke je potrebná elektrická energia 220V. Autíčka: sú na baterkový pohon, určené pre deti od 2 do 9 rokov. V ponuke máme 2 veľké džípy dvojsedadlové, kde môžu väčšie deti voziť menšie, 2 autíčka jednosedadlové, 2 štvorkolky, ktoré sú obľúbené u dievčat, 2 dvojkolesové motorky určené pre deti, ktoré dokážu udržať rovnováhu, 2 trojkolky pre menšie deti a pre najmenších mini štvorkolku. Spolu máme k dispozícii 11 kusov detských vozidiel, takže si určite z našej ponuky vyberie každé dieťa. K prevádzke je potrebná rovná, najlepšie asfaltová plocha, poprípade tvrdý trávnik o rozmeroch najmenej 7x7 m a zábava sa môže začať. Pukance: vyrábané v originálnom certifikovanom stroji na výrobu pukanej kukurice z originálnych surovín. Obsluha vlastní hygienicky preukaz, ktorý si pravidelne obnovuje. Vďaka kokosovému maslu majú výnimočnú chuť a príjemnú vôňu. V ponuke je slaný a sladký popcorn. Sladký popcorn je s ovocnou a karamelovou príchuťou. Štandardné balenia sú do troch veľkostí: liter, dva, tri. V prípade záujmu sa dajú dohodnúť aj iné balenia. Pre firemné akcie, prípadne mestské dni a pod., je možný obal pukancov v tvare a dizajne Vašej akcie, čím umocníme dizajn a charakter podujatia. K prevádzke je potrebná elektrická energia 220V. Cukrová vata: sa vyrába v certifikovanom hygienicky nezávadnom stroji na výrobu cukrovej vaty. Na výrobu sa používa cukor vyrobený na Slovensku. Pre dosiahnutie čo najlepšej chuti, sa pridávajú špeciálne príchute na cukrovú vatu z USA. Obsluha má samozrejme zdravotný preukaz, ktorý si pravidelne obnovuje. K prevádzke je potrebná elektrická energia 220V. Cukrová vata by nemala chýba ť na žiadnej správnej akcii. Héliové balóniky gumené: Héliové balóniky gumené guľaté . Balóniky je možné potlačiť Vašim firemným logom.

Cena zahŕňa:
Skákací hrad –8 900,-sk šmykľavka – 13 000,-sk autíčka 5 kusov - 8 900,-sk, vodný futbal - 15 000,-sk,  ródeo býk - 17 000m,-sk, surf simulátor - 17 000,-sk, snowboard - 17 000,-sk, héliový balónik - 200 kusov 7 000,-sk.  Ceny sú vrátane doprovodnej osoby mimo Prievidze účtujeme dopravné náklady.  Uvedené ceny sú bez DPH.

Dĺžka trvania:
do 4 hodín, v prípade záujmu na dlhší čas, ceny dohodou

Lokalita:
celé Slovensko

Sezóna:
celoročne, atrakcie sa v zime dajú prevádzkovať vo väčších halách

Počasie:
pokiaľ je poskytnutý prístrešok na atrakcie, potom nie sú závislé na počasí

Pre koho je aktivita určená:
atrakcie sú určené hlavne pre deti

Osobité inštrukcie:
je potrebný stály prívod elektrickej energie 220V


Dostupnosť

Dodávame v dobe:

Dohodou


Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli pridávať hodnotenia.