close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia

Darčekový balíček

darcekovy balicek
viac informácií nájdete tu

DARČEK-PREKVAPENIE,

Katarina a Michal
Ahojte,
2.9.2011 sme si s manzelom uzili darcek " Romantika v balone " nad Seneckymi jazerami. Bolo to velmi krasne, pohodove, bezproblemove, a to sme sa obavali ako to zvladneme kedze som...
Nedeľa, 18 September 2011

Práve nakupuje

Máme online 9 hostí 
Tlačiť


Firemné potápanie!
Zobraziť v plnej veľkosti

Firemné potápanie!

Cena: 0.00 €

Spýtajte sa na tento produkt

(Bodová hodnota aktivity: 0)

 Aktivita je vhodná pre firmy

Už ste na firemných akciách zažili všetko? Naozaj? Aj utužovanie kolektívu pod vodnou hladinou? 

Popis aktivity:
Máte záujem ? Zorganizujeme pre váš firemný kolektív nezabudnuteľný víkend (predĺžený víkend alebo týždeň) pri vode, ale hlavne pod vodou. Letné mesiace ponúkajú priam ideálny čas na oddych - prečo ich aktívne nestráviť vo firemnom kolektíve. Prostredníctvom Prostredníctvom potápačského programu PADI Discover Scuba Diving vám otvoríme okno do najúžasnejšieho sveta potápania. V krátkej teoretickej lekcii a v jednom bazénovom ponore si overíte a odskúšate, aké ľahké a bezpečné potápanie je. Následne vám ukážeme hlbšie vody jazera s najrozličnejšími druhmi rastlín a rýb. V rámci našich bohatých skúseností z organizovania podobných víkendových akcii, vám zabezpečíme dopravu, ubytovanie, stravovanie, multimediálnu techniku na vaše prezentácie ako aj iné športové aktivity (vodné skútrovanie, squash, tenis). Absolvovanie programu Discover Scuba Diving vás oprávňuje potápať sa samostatne pod dohľadom inštruktora, alebo pokračovať v individuálnom kurze potápania, ktorý sa končí celoživotne a celosvetovo platnou potápačskou certifikáciou PADI Open Water Diver.


Cena zahŕňa:

dohodou


Dĺžka trvania:

dohodou


Program:
Variant predĺženého víkendu : Štvrtok : podvečer - doprava do hotela a ubytovanie. Piatok : čas na oddych a firemné prezentácie (možnosť našej prezentácie rôznych akcii nášho potápačského klubu (potápanie v Curaçao, Egypte, Panenských ostrovoch, Arabskom mori a pod.)). Sobota : predpoludním - potápanie - krátka teoretická prezentácia, následne jeden ponor v bazéne, v prípade ďalšieho záujmu ponor na otvorenej vode, popoludní - vodné skútrovanie alebo iné športové aktivity, večer - diskotéka (spoločenský večer). Nedeľa : možnosť ďalších ponorov, prezentácii, alebo dokončenia kurzu PADI Open Water Diver, večer - doprava z hotela.


Lokalita:
podľa dohody


Termín:

podľa dohody


Sezóna:
Máj - September


Dostupnosť

Dodávame v dobe:

Dohodou


Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli pridávať hodnotenia.