close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia

Darčekový balíček

darcekovy balicek
viac informácií nájdete tu

DARČEK-PREKVAPENIE,

Katarina a Michal
Ahojte,
2.9.2011 sme si s manzelom uzili darcek " Romantika v balone " nad Seneckymi jazerami. Bolo to velmi krasne, pohodove, bezproblemove, a to sme sa obavali ako to zvladneme kedze som...
Nedeľa, 18 September 2011

Práve nakupuje

Máme online 10 hostí 
Tlačiť


Ayurvéda - ozdravné balíky
Zobraziť v plnej veľkosti

Ayurvéda - ozdravné balíky

Cena: 799.00 €

Spýtajte sa na tento produkt

Objavte kúsok Indie. Pravá Ayurvédska terapia, ozdravné balíky pre Vaše telo a dušu.

Popis aktivity:

Omladzujúci balíček:
Omladzujúci balíček zahŕňa procedúry, ktoré Vášmu telu navrátia vitalitu a celkovo Vaše telo zrelaxujú a revitalizujú. Tieto balíčky sa taktiež doporučujú pre zvýšenie sexuálnej aktivity. Denne by klient mal absolvovať minimálne 120 minút masáži.
7 dní   799,- Eur
14 dní 1399,- Eur

Chudnúci balíček:
Ak je Vašim cieľom odbúranie nadbytočných kilogramov, ktoré môžu byť záťažou pre Váš organizmus, chudnúci balíček je pre Vás ideálnou voľbou. Denne by klient mal absolvovať minimálne 120 minút masáži.
14 dní 1799,- Eur
28 dní 3299,- Eur

Detoxikačný balíček:
Počas detoxikačných procedúr sa z Vášho tela vylučujú toxické látky a častice nestrávenej potravy. Procedúry prinavracajú Vášmu telu a mysli rovnováhu a napomáhajú k celkovému ozdravovaniu organizmu. Denne by klient mal absolvovať minimálne 120 minút masáži.
14 dní 1799,- Eur
28 dní 3299,- Eur

Imunizačný balíček:
Imunizačné procedúry posilňujú imunitný systém a znižujú riziko chorôb v tele. Telo a myseľ sa stávajú odolnejšími voči negatívnym vonkajším vplyvom. Denne by klient mal absolvovat minimálne 120 minút masáži.
21 dní 2599,- Eur
28 dní 3299,- Eur

Všetky balíky obsahujú vstupnú konzultáciu, každodenné prehliadky pred terapiou, masáže, bylinkové lieky, celodennú stravu.  Každý balík je pripravený na mieru klienta podľa jeho zdravotných problémov. Ayurveda doporučuje pri každom druhu terapie zvýšiť účinnosť niekoľkými hodinami jogy (nie je súčasťou balíčka).  Zaradenie jogy do jednotlivých balíkov určuje medicínsky špecialista.

Slovo ayurvéda má indický pôvod – „ayur“ znamená život, „véda“ poznanie. Ajurvéda je komplexný systém tradičnej medicíny pochádzajúcej z Indie a prvé zmienky o nej nájdeme v indickej literatúre z tzv. „védskeho obdobia“ (1500 – 500 rokov pred naším letopočtom).

Podľa ayurvédy sa všetko živé aj neživé skladá z piatich elementov: priestor, vzduch, oheň, voda a zem. V tele sa tieto formujú do troch dóši: Vata, Pita, Kapha. Dóši zodpovedajú za funkčnosť organizmu. Vytvárajú rozmanité povahy a typy tiel a to na základe vzájomnej proporcionality. Za ideálny stav sa považuje, keď sú tri dóši v organizme v rovnováhe. Dominancia jednotlivých dóš sa mení v závislosti od klímy, ročného obdobia, stravovania a spôsobu života. Vačšinou v tele dominuje jedna alebo dve dóši. A preto ayurvédske procedúry, správna strava, herbálne oleje a rôzne ayurvédske bylinky dokážu zvyšené dóši znižovať a vrátiť tak organizmus späť do rovnováhy a následne lieciť rôzne choroby. Ajurvéda ďalej verí, že správna výživa je pre človeka ideálnym vodítkom pre dobré zdravie.

Darček zahŕňa:
Vybraný ozdravný balíček realizovaný školenými terapeutmi z Indie (prípadné hodiny jogy nie sú súčasťou balíčka).

Dĺžka trvania:
podľa vybraného programu

Lokalita:
Ayurvédske centrum Bratislava

Počasie:
Aktivita nie je závislá na počasí.

Pre koho je aktivita určená?

Tieto ozdravné balíčky sú určené všetkým, ktorí sa chcú na chvíľu ponoriť do sveta liečivej Ayurvédy a súčasne chcú dopriať svojmu telu obnovu toku energií a svojej duši zvláštny, ničím nepopísateľný relax.

Poznámky:
Ozdravné balíky sú realizované školenými terapeutmi z Indie.




:


Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli pridávať hodnotenia.