close

Nová registrácia, prihlásenie

Registrácia

Darčekový balíček

darcekovy balicek
viac informácií nájdete tu

DARČEK-PREKVAPENIE,

Katarina a Michal
Ahojte,
2.9.2011 sme si s manzelom uzili darcek " Romantika v balone " nad Seneckymi jazerami. Bolo to velmi krasne, pohodove, bezproblemove, a to sme sa obavali ako to zvladneme kedze som...
Nedeľa, 18 September 2011

Práve nakupuje

Máme online 10 hostí 
Tlačiť


Pravá Thajská masáž
Zobraziť v plnej veľkosti

Pravá Thajská masáž

Cena: 60.00 €

Spýtajte sa na tento produkt

Objavte kúsok Thajska.. Originálna pravá thajská masáž od thajskej masérky Usa, v príjemnom prostredí. Samotná masáž je súčasťou originálneho rituálu.

Popis aktivity:
Tradičná thajská masáž nie je len masírovaním svalov a kĺbov, ale predstavuje tiež pracovanie s akupresúrnymi bodmi pozdĺž neviditeľných dráh nazývaných „desať thajských masážnych dráh“ alebo tiež „energetické dráhy“ (po thajsky: Sen Pra Tan Sib.) Všetky sa nachádzajú asi 2 cm pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Stláčanie bodov na týchto dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie (elementu vzduchu) v tele, priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z telového tkaniva. Pri tradičnej thajske masáži sa vyžaduje sinejšie stláčanie akupresúrnych bodov aby sa dosiahlo správne prúdenie vnútornej energie čo občas spôsobuje bolesť. Tá však vzápätí prináša nabudenie energie, osvieženie a celkovú telesnú stimuláciu. Thajská masáž, to je celý vekmi osvedčený rituál. Tradičná thajská masáž je unikátne orientálne liečiteľské umenie s dlhodobou tradíciou. Masáž účinne vplýva na telesnú aj duševnú kondíciu. Uvoľňuje telesné aj psychické napätie, posilňuje nervovú sústavu a dlhodobý relaxovaný stav, ktorý sa po masáži dostavuje, upravuje vyrovnanosť krvného tlaku, zlepšuje krvný a lymfatický obeh, očisťuje krv od toxínov, okrem toho odstraňuje migrenické bolesti a celkovo prispieva k psychickej pohode a uvoľnenosti, na zdravotnú, telesnú kondíciu a stimuláciu životnej energie.

Darček zahŕňa:
Čistý bavlnený voľný odev počas samotnej masáže, thajský ritual, klasickú thajskú masáž v dĺžke trvania 2 hodiny, originálne drobné thajské občerstvenie.

Dĺžka trvania:
samotná masáž trvá zhruba 2 hodiny, relaxačné posedenie na pozvoľlné odoznenie masáže pri thajskom občerstvení je približne 10 minút.

Lokalita:
Bratislava

Otváracie hodiny:
Denne od 10:00-20:00 hod.

Počasie:
Aktivita nie je závislá na počasí.
Pre koho je aktivita určená?
Táto originálna masáž je určená všetkým, ktorí sa chcú na chvíľu ponoriť do thajského sveta a súčasne chcú dopriať svojmu telu obnovu toku energií a svojej duši zvláštny, ničím nepopísateľný relax.

Osobité inštrukcie:
Thajská masáž sa vykonáva na voľné oblečenie. K dispozícii pre Vás počas masáže je pripravené čisté, originálne voľné biele thajské oblečenie.

Poznámky:
Usa je z Thajska a je absolventkou exkluzívnej školy thajskej masáže so sídlom v buddhistickom kláštore WAT PHO v Bangkoku Má viacročnú prax v reprezentatívnych zdravotných a relaxačných centrách v Thajsku. Thajskú masáž si v žiadnom prípade nemýľte s iným druhom služieb!

Hodnotenie zákazníkov:

vaclavka  (Utorok, 01 Júl 2008)
Hodnotenie: 5
Thajskú masáž som si kúpila sama pre seba ako darček a neľutujem. Absolvovala som ho zároveň so sestrou, ktorá bola tiež nadšená. Masérky
odviedli skvelú prácu s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Cítilai sme sa po masáži výborne, nielen fyzicky, ale i psychicky.
Ďakujeme. Doporučujem každému, aby výskúšal.